grandparentsBabcia z dziadkiem dziś świętują,

wszystkie dzieci więc pracują

Zetrą kurze w każdym kątku,

przypilnują dziś porządku.

 

 W kuchni błyszczą już talerze,

wnusia babci bluzkę pierze

Wnusio już podaje kapcie,

bardzo Kocha swoja babcię.

 

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków ważna rzecz!

 

21, 22 i 23 stycznia, w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą Nasi najukochańsi Dziadkowie przybyli bardzo licznie.

Choć na dworze zimno i mroźno, w serduszkach przedszkolaków gorąco, gdyż Dzień Babci i Dziadka to jeden z najcieplejszy dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wielu osób. Tak też było w naszym przedszkolu gdzie wszystkie grupy przedszkolne przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku, ze wzruszeniem podziwiając występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej dzieci wręczyły przygotowane dla dziadków upominki oraz złożyły im najserdeczniejsze życzenia, następnie wyjątkowi goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek.

 

Kochani!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie

i pragniemy Wam podziękować

za Wasz trud i ciężką pracę

jaką codziennie wkładacie w wychowanie

Waszych wnuków i prawnuków.

 

Tekst - Paulina Matuszczak