„Człowiek jest wielki nie przez to, prezent
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II


OGROMNY SUKCES SZLACHETNEJ PACZKI!!!

Znów pokazali Państwo, że mają ogromne serca i wielką chęć pomocy tym, dla których los nie jest łaskawy. Ilość przekazanych darów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wspólnie zebraliśmy mnóstwo artykułów spożywczych oraz środków czystości i higieny osobistej. Potrzeba było aż 22 kartonów, aby to wszystko zapakować.
Z całego serca dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę, aby powstało coś tak wielkiego i wspaniałego.
Dzięki Państwu i Szlachetnej Paczce ktoś będzie mógł spędzić piękne święta przy pełnym stole, i choć na chwilę zapomnieć
o trudach z jakimi musi mierzyć się na co dzień. Dziękujemy również za wszystkie kartony i papiery ozdobne. Wyrazy wdzięczności także dla rodziców Oli i Karoliny z grupy Żabek, którzy pomogli załadować i przewieźć wszystko
na magazyn centralny. Dziękujemy również dzieciom z grupy Krasnoludki, które stworzyły piękną kartkę ze świątecznymi życzeniami dla pani Krystyny.

W imieniu pani Krystyny, która nie kryła łez wzruszenia, z całego serca dziękuję za otwarte serca i chęć pomocy. Pani życzy całej społeczności Przedszkolnej pięknych, radosnych pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłym rodzinnym gronie, a w nadchodzącym Nowym Roku dużo zdrowia i miłości.

Tekst - Katarzyna Mikołajczak