Kto jak nie Babcia z Dziadkiem wybaczy, pocieszy, przytuli i cierpliwie wysłucha. Zabierze na spacer, pokaże wiele ciekawychgrandparents
i nieznanych rzeczy, nauczy nowych zabaw, opowie cudowne historie, a kiedy trzeba przeczyta po raz kolejny ulubioną bajkę.
 
14 stycznia, w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą nagraliśmy i przesłaliśmy za pośrednictwem messengera Rodzicom by udostępnili ją Dziadkom.

Choć na dworze zimno i mroźno, w sercach przedszkolaków gorąco, gdyż Dzień Babci i Dziadka to jeden z najcieplejszy dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.

To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Przedszkolaki przygotowały dla dziadków upominki, które zabrały do domów i przekazały najbliższym. W tak wyjątkowym dniu życzyliśmy Babciom i Dziadkom dużo zdrowia. Pragniemy Wam również podziękować za Wasz trud i ciężką pracę, którą wkładacie w wychowanie Waszych wnuków
i prawnuków.
 
Tekst: Marta Duszejko