Ostatnio odwiedził nas Pan Radosław Stasiewicz, tato Franka. Pan Radek opowiedział dzieciom o swoim zawodzie oraz o filmswoich zainteresowaniach. Na co dzień tata Franka pracuje jako tapicer w Wągrowieckiej Fabryce Mebli. Jego praca to przycinanie pianki tak, by wszystko w meblach pasowało i by meble były miękkie i wygodne. Pan Radek ma też bardzo ciekawe zainteresowania: w czasie wolnym od pracy pisze słowa do piosenek i tworzy aranżacje muzyczne. Dziś właśnie oderwał się od pracy nad nowym teledyskiem, który jest niespodzianą, a jego premiera odbędzie się w najbliższym czasie.

Pan Radosław ma już na swoim koncie sporo artystycznych dokonań, a Jego prace można obejrzeć na stronie: hhttps://www.facebook.com/R.S.T.Filmowanie.
 
11.02.2022 premierę miał nowy utwór pt. „Skrzydła”, a 18.02.2022 odbędzie się premiera kolejnego kawałka rockowego pt. „Vabank.” Dzieci miały okazję poznać sprzęt na którym pracuje Pan Radosław realizując swoje hobby: różne kamery, statywy, mikrofony, latające drony z kamerami. Mogły też posłuchać piosenki o Wągrowcu, do której Franka tata tworzył aranżację muzyczną. Pan Radek nie ukrywa, że swoimi pasjami zaraził Go tata – Pan Ryszard, dziadek naszego Frania, który od zawsze interesował się fotografowaniem. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zarażenie dzieci „bakcylem filmowym”😊

Tekst: Wioleta Urban