„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swojego dziecka, oprócz books worldokazywania mu miłości, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji” J. Trelease ( Podręcznik głośnego czytania”)

10.03 i 17.03 przedszkolaki z grupy „Wiewiórki” odwiedziły kolejne mamy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025 oraz akcji „Poczytaj mi proszę...”

Mama Maksia, Pani Kasia przeczytała dzieciom fragmenty książki pt; „Jesteś ważny Pinku- książka o poczuciu własnej wartości”, natomiast mama Gabrysia, Pani Julia czytała dzieciom książkę pt; „Opowieści na dobranoc - Śpiesz się powoli "

Nasi goście zadbali o to, by czytane pozycje były ciekawe i nas zainteresowały. W miłej atmosferze przenieśliśmy się w świat bajek, wyobraźni i kolorowych ilustracji. Z całego serca dziękujemy za włączenie się w naszą akcję i poświęcony nam czas, wspólne zabawy oraz niespodzianki. Wszyscy bardzo lubimy te spotkania i z niecierpliwością czekamy na dalszych ochotników.
 
Tekst: Aleksandra Olejniczak