„Wielkanocny zając eastern eggs
kica tu i tam,
słodycze roznosi,
radość daje nam!”
(fr. Piosenki)

W minioną środę w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na wielkanocnych stołach nie zabrakło świątecznych potraw - były między innymi kiełbaski, jajka, chlebek z szyneczką i nowalijkami. Oprócz naszych milusińskich na śniadaniu obecni byli także Rodzice - przedstawiciele trójek grupowych, którzy mieli okazję wysłuchać wielkanocnych piosenek przygotowanych przez dzieci i wziąć udział we wspólnych zabawach.

Po śniadanku wszystkie dzieci udały się na przedszkolny ogród, gdzie kicał wielkanocny zajączek, który ukrył prezenty dla wszystkich grup. Przedszkolaki z radością zabrały się do poszukiwań, a po odnalezieniu podarunków złapały zająca, aby mu podziękować. To był dzień pełen pozytywnych emocji 😊

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za poświęcony nam tego dnia czas, a wszystkim naszym podopiecznym oraz ich rodzinom składamy szczere życzenia pokoju, wiary i miłości. By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań.
 
Tekst: Magdalena Kubiak-Protasowska