Dorośli dzieciom w przedstawieniu „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”.zamek Rodzice przedszkolaków z Przedszkola nr 6 im. Czerwonego Kapturka w Wągrowcu przygotowali dla najmłodszych wspaniałą niespodziankę - przedstawienie, w którym sami wystąpili. Co by było gdyby zła macocha, smok wawelski, baba jaga i wilk postanowili opuścić swoje bajki? Dzieci z naszego przedszkola już to wiedzą, ponieważ 9 czerwca zostały zaproszone i miały okazję podziwiać kunszt aktorski swoich Rodziców w przedstawieniu pt. „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Bardzo wesołe, barwne, rozśpiewane i roztańczone. Nagrodzone gromkimi brawami.

Oczywiście zanim przedstawienie trafiło na scenę wągrowieckiego Kina MDK zostało poprzedzone licznymi próbami, konsultacjami, dyskusjami na temat dekoracji, choreografii i charakteryzacji poszczególnych postaci. Rodzice sami wszystko przygotowali i zadbali o kostiumy.

To już drugi występ Rodziców dzieci z naszego przedszkola – to była wspaniała inicjatywa. Należy podkreślić ogromne zaangażowanie wszystkich występujących, którzy podeszli z pasją do tego tematu i starali się tak ułożyć swoje prywatne sprawy, by znaleźć chwilę na ,,wejście w magiczny świat bajki," a to wszystko w słusznej sprawie dla wspólnego dobra naszych najmłodszych dzieci. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i możliwość spędzenia czasu w ten inny, ale jakże piękny i ważny sposób.

W przedstawieniu wystąpili:
SOWY- Michał Jahnz, Grzegorz Tylek, Jakub Ślósarczyk
CZAROWNICA/BABA JAGA- Joanna Bucholc-Woźniak
ZŁA KRÓLOWA - Natalia Torzewska-Jahnz
WILK- Ilona Putkowska
SMOK- Marta Kasperek
KRÓL - Anna Jagiełło
DRATEWKA- Szymon Bejma
JAŚ I MAŁGOSIA - Małgosia- Alicja Żabska-Szymańska Jaś- Magdalena Tylek-Ślósarczyk KRASNALE - Małgorzata Grabowska, Marta Kasperek, Izabela Kasprzak, Marta Krystek, Ilona Putkowska, Mirosław Putkowski Marta Kamińska- Sturma
ŚNIEŻKA - Joanna Bucholc-Woźniak
CZERWONY KAPTUREK - Beata Szpis
BABCIA- Monika Tylek
GAJOWY- Tomasz Tylek
PIOSENKA TYTUŁOWA - słowa - Joanna Bucholc- Woźniak, wykonanie- Sławomir Przybylski
MUZYKA - Joanna Bucholc-Woźniak, Magdalena Tylek-Ślósarczyk
REŻYSER- Joanna Bucholc-Woźniak
SCENARIUSZ - Danuta Milinkiewicz, scena krasnali - Izabela Kasprzak
SCENOGRAFIA - Joanna Bucholc-Woźniak, praca zbiorowa
KOSTIUMY - Izabela Kasprzak, Ilona Putkowska
OBSŁUGA TECHNICZNA- Pracownicy Miejskiego Domu Kultury
📸 Zdjęcia - Robert Pater

Tekst: Marta Duszejko