Finał akcji charytatywnej Szlachetna Paczka okazał się wielkim sukcesem.pomoc

To przede wszystkim dzięki Wam drodzy rodzice udało się zebrać i zakupić wszystkie potrzeby wybranej przez nas rodziny. Bardzo dziękujemy za produkty spożywcze i chemiczne, jakie dostarczyli Państwo do przedszkola. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ubrania, kosmetyki, perfumy i wiele innych rzeczy, których nie było na liście potrzeb.

Ogromne podziękowania dla wszystkich dzieci i Pań wychowawczyń za piękne prace świąteczne, które później można było zakupić na kiermaszu.

Udało się uzbierać 2252,34. Za tę kwotę kupiliśmy zamrażarkę, trzy pary butów, laczki domowe, męską kurtkę oraz świeżą żywność.

To wszystko zapakowaliśmy w 22 kartony, które wolontariuszki przekazały rodzinie. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy dostarczyli kartony do pakowania i pomogli przewieźć paczki na magazyn. Wielkie dziękuję dla Pani, która przekazała drewno na opał, mimo że nie było go na liście potrzeb.

Kolejny raz społeczność naszego przedszkola pokazała, że ma wielkie serca i nie jest obojętna na los potrzebujących ❤.
Obdarowana przez nas rodzina była bardzo wzruszona i prosiła, aby podziękować wszystkim tym, dzięki którym otrzymali tak wielką pomoc. Jednocześnie życzą wszystkim pięknych, zdrowych i pełnych spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst: Katarzyna Mikołajczak