Wielkim sukcesem zakończyliśmy akcję charytatywną dla dzieci z Domu Dziecka „Słoneczna Przystań” w two heartsKołdrąbiu zorganizowaną przez nasze Przedszkole. Dzięki Państwa dobremu sercu i hojności podczas kiermaszu świątecznego udało nam się zebrać 1888,10 gr!

Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na zakup 4 gofrownic i słodkich upominków dla 35 wychowanków. Koszt zakupów to 1314,08 gr. Pozostałą kwotę 574,02 przekazaliśmy na wakacje letnie dla podopiecznych Domu Dziecka.

Niedługo podamy informację o festynie, podczas którego będzie można skorzystać z przygotowanych atrakcji i zakupić przepyszne gofry, a cały dochód przeznaczony będzie właśnie na wakacje dla podopiecznych. Cieszymy się ogromnie, że kolejny rok możemy dołożyć swoją cegiełkę – razem możemy więcej! Z ogromną radością informujemy, iż podczas zbiórki dżemów i nutelli udało się zebrać 108 słoików dżemu i 35 słoików nutelli!!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Dzieciom, Pracownikom, którzy dołożyli swoją cegiełkę pomocy dla wychowanków Domu Dziecka w Kołdrąbiu. We wtorek Pani Ania i Pani Marta udały się z wizytą, aby przekazać upominki. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy! Bez Państwa wsparcia nie byłoby takiego sukcesu!

Tekst: Anna Czajka, Marta Duszejko