W naszym Przedszkolu tradycją stały się spotkania z Rodzicami, którzy czytają dzieciom bajki lub opowiadają o swojej rada rodzicowpracy. Przedszkolaki z grupy Krasnoludki również gościły swoich rodziców. Z zaproszenia skorzystała mama Ani, która przeczytała dzieciom bajkę „Wybryki papryki i inne historie warzyw”.

Pani Paulina bawiła się również z przedszkolakami w zabawy z udziałem warzyw i owoców. Zabawy przeplatane były wspólnym śpiewem znanych piosenek przy akompaniamencie gitary. Gościem Krasnoludków była także mama Gabrysi. Przeczytała im następujące bajki „Marysia u babci i dziadka”, „Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?. Z mamą Hani natomiast dzieci wyśmienicie bawiły się w zabawy muzyczno-ruchowe, a na zakończenie mogły posłuchać „Bajkę o odważnej pszczółce”.

Nie zabrakło również spotkań w ramach ciekawych zawodów i zainteresowań. Podczas wycieczki do Ośrodka Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Durowo i spotkania z mamą Michasi dzieci miały możliwość poznania zawodu leśnika. Natomiast mama Adasia podczas wizyty w przedszkolu opowiedziała dzieciom o swojej pracy, która polega na wykonywaniu masaży zdrowotnych stóp. Gościem przedszkolaków był również tata Alexa, który wyjaśnił dzieciom na czym polega praca w firmie zajmującej się produkcją akcesoriów do sprzątania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za spotkania i miło spędzony czas!
 
Tekst: Anna Czajka