Dnia 10 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie prowadzone przez pedagoga p. plan dniaNatalię Małecką, związane z zagrożeniami jakie niosą nowoczesne technologie w życiu codziennym dziecka. Nasi podopieczni wzięli w nim udział w ramach prowadzonego przez przedszkole programu „Przedszkole Promujące Zdrowie”, oraz z okazji „Dzień Bezpiecznego Komputera”, który przypada właśnie dzisiaj.

Dzieci dowiedziały się czym są nowoczesne technologie i jakie urządzenia możemy do nich zaliczyć. Dzięki przedstawionej prezentacji i obejrzanemu filmowi przekonały się, że dużo bardziej ciekawe i przyjemniejsze jest spędzanie czasu z rodziną oraz przyjaciółmi bawiąc się, niż tracąc czas przy np.: grach komputerowych.


Wszystkie dzieci były zaangażowane w rozmowę i chętnie się wypowiadały. Życzymy naszym przedszkolakom wytrwałości w podjętych postanowieniach dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie


Tekst: Natalia Małecka